Odstráňte zlú energiu z vášho domu pomocou zopár rituálov

Negatívna energia je len nejaký vymyslený pojem. V skutočnosti je tom len každodenná realita, ktorú treba zmeniť. Dá sa to jednoducho, stačí len nájsť tie správne spôsoby.

Stačí zmeniť len pár vecí

Nie nadarmo sa hovorí, že soľ je nad zlato. Do každého rohu v miestnosti nasypte trochu soli, ideálna je morská. Počkajte aspoň hodinku a potom ju môžete pozametať. Kryštáliky do seba vstrebú zlú negatívnu energiu. 

Ak máte doma veci navyše, tak sa ich rýchlo zbavte. Pretrieďte si šatník, vyhoďte staré časopisy. Pozerajte sa hlavne okolo seba, lebo ak máte neporiadok v byte či dome, znamená to, že máte neporiadok aj vo svojom vnútri. Ak máte toho v dome veľa, prúdi to okolia len zlú a negatívnu energiu. Veľmi ľahko sa jej zbavíte, stačí si vo veciach urobiť poriadok. 

Aj zvuky odpudzujú zlú energiu. Hlasná hudba a hlasné zvuky odpudzujú zlú vedia rozbiť zlú energiu. Dobrý je aj zvonček. Čím je väčšia miestnosť, tým hlbšie zvuky v miestnosti používajte. Hudba funguje asi najlepšie. 

Aj vône vedia odohnať zlú silu a energiu. skvelým tipom sú vonné tyčinky, vonné oleje či aromatické kvety. Už aj kmeňoví šamani a čarodejníci využívali “vykurovanie” a tiež kadidlo. Odporúča sa mať v miestnosti aj bielu šalviu a levanduľu. 

Aj izbové kvety vedia priestor dokonale oživiť. Vyzerajú dobre, ale aj prečisťujú a okysličujú priestor. Vedia priniesť pozitívnu energiu. Najlepšie je ak máte kaktus alebo bambus, aloe vera, ale zlou rastlinou nie je ani eukalyptus. 

Nechajte sa inšpirovať aj Indiánmi, ktorí už dávno vykurovali priestor bylinkami. Použite céder, zubriu trávu, palinu obyčajnú a bielu šalviu. Bylinky uložte v rovnakom smere a pri reze ich zviažte prírodnou šnúrkou. Ak vo zväzku máte viac byliniek, tak vám dlhšie budú horieť. Použite ho až keď sa úplne vysuší a to najlepšie na tmavom suchom mieste kde je dobrá vzdušnosť. Viac dymu sa uvoľní ak ňou  budete triasť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *