Aj moletkám poradíme ako sa štýlovo obliekať

Dnes sú ideály ženskej krásy úplne iné ako kedysi. Predtým boli “IN” oblé boky a kypré prsia a chudé ženy sa považovali choré. Úplne naopak ako teraz. Už ani miery 90-60-90 neplatia. Neraz vidíte na mólach modelky vychunuté, ba sú to priam anorektičky. No tak ako v lese nie je každý zo stromov rovnaký, ani ľudia sa nedajú porovnávať a každý z nás je iný. Ak sa vám nedarí schudnúť a patríte do kategórie bacuľky, vôbec si nad tým nemusíte lámať hlavu. Možno len postačí pár trikov, zahodiť smútok a smelo vykročiť vpred. 

Správna látka robí veľa

Tepláky? Tak toto časť domáceho úboru, ktorý treba nechať len a len doma. Látka s väčšou pružnosťou je pre ženy kyprejších tvarov vhodnejšie. Šaty? Tie si môžu dovoliť tiež. Najlepšie ak sú z kvalitnýcch aj keď umelých vláken s pridaním elastanu. Ťažšia látka ľahšie skryje to čo niekto ukázať nechce. Je menej nápadná. Zaručene pri koktejlových šatách je taká látka na prvom mieste, pretože ľahšie udrží aj sama svoj tvar. 

Dekolt vždy ohúri

Štíhle ženy bacuľkám závidia asi najviac dekolt. Majú čo ukázať. Tak to teda ukazujú. A nie, nemusia vôbec hodiť až príliš sexi nahodené, ale stačí decentne upriamiť pri obliekaní pozornosť práv ena tieto partie. Môžete staviť aj na zaujímavé zdobenie, výšivku v okolí výstrihu či nejakú zaujímavú potlač. Aby ste nezabudli, výstrih musí byť v tvare V, aby vás opticky predĺžil.

Áčkový strih vie ulahodiť oku 

Áčkový strih nielenže zvýrazní prsia, ale zakryje brucho a širšie boky. Tento typ so správnou kombináciou očarí. Áčkové topy s úzkymi nohavicami je vhodné aj na časté nosenie.

Zopár rád na záver pre ženy kyprejších tvarov

 -volániky môžu postavu zaobliť

-hrubé podkoloenky sú hotová pohroma

-áčkové sukne nikdy nekombinujte s voľnými topami

-bedrové nohavice sú tabu, veď nechcete vyezrať ako muffin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *