Opatrnosti na cestách nikdy nie je dosť

Skúsenosti automotoristov hovoria, že opatrnosti na cestách nikdy nie je dosť. Stačí, aby motorista mal na parkovisku otvorené dvere a na karosérii auta vznikne malá nepatrná preliačina a najmä esteticky nevzhľadná. Vyklepať plech pre takú maličkom by nebolo na mieste. Dá sa však urobiť aj veľa iného. Stačí navštíviť také firmy, ktoré sa zaoberajú technológiou akýchkoľvek opráv na automobiloch.

Výhody automobilových salónov

Plusov v týchto salónoch je viac. Napríklad technológia PDR zachová pôvodný lak a vyrieši opravu bez toho, aby sa auto znehodnotilo a nejak poškodilo. V konečnom dôsledku vyjde takéto riešenie dokonca aj lacnejšie ako keby sa motorista rozhodol pre lakovanie. 

Niečo bližšie o technológii PDR

Ide o vytláčanie preliačín postupne a to pôsobením profesionálneho náradia z vnútornej strany. Ak sa stane, že na takúto metódu nie je zo spodu vytvorený dostatočný priestor, tak potom sa zvyknú preliačiny vyťahovať špeciálnym lepidlom. Opravené meisto netreba potom opäť ani lakovať, ani brúsiť, lebo vďaka takejto metóde sa dajú odstrániť aj drobné preliačiny. 

S akými problémami si vedia firmy poradiť?

Vandalizmus, poškodenia pri prarkovaní či nejaké preliačiny, ktoré spôsobí zľadovatený sneh, ľad či spadnuté akékoľvek predmety na karosériu auta, najmä však krupobitie vie narobiť veľmi veľké problémy. Ak je poškodenie menšie, dá sa opraviť aj rýchlo  a to aj do dvoch hodín a ak treba opravovať celé auto, napríklad aj po spomínanom krupobití, tak to nemusí trvať dlhšie ako dva dni. 

Obavy klienta po návšteve salóna byť nemusia

Metóda PDR je veľmi precízne a šetrné zaobchádzanie s poškodeným miestom. Odborníci vedia dať automobil do pôvodného stavu. Dlhoročné skúsenosti sú na prvom mieste. Poškodené miesta na karosérii budú fuč a vy budete s opravou len spokojný. Pri prípadnej neželanej kolízii sa opäť na také služby obrátite bez toho, aby ste sa mohli obávať, že by ste svoje auto museli dať znova prelakovať. 

 

Publikované
Kategorizované ako Technika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *